Marzenie o pięknej i gładkiej skórze może się ziścić – wystarczy zdecydować się na depilację laserową. Jest to zbieg bezbolesny i niezwykle skuteczny. Pozwoli na zawsze rozprawić się z niechcianym owłosieniem na różnych, nawet tych najbardziej delikatnych, częściach ciała.

Depilacja laserowa informacje

Przede wszystkim trzeba podkreślić, że depilacja laserowa jest zabiegiem wykonywanym w salonach kosmetycznych za pomocą nowoczesnych technologii wykorzystujących wiązkę lasera do usuwania niechcianego owłosienia. Podczas zabiegu dochodzi do zjawiska fototermolizy, w wyniku którego następuje przepalenie włosa i uszkodzenie jego macierzy, a tym samym trwałego jego usunięcia.

MedioStar NeXT PRO jest najszybsza technologią laserową gwarantującą bezpieczeństwo i trwałość zabiegu. Wykonywany za jego pomocą zabieg depilacji nie jest ograniczony odcieniem karnacji oraz porą roku. Satysfakcjonujące efekty są już po 4 zabiegach. Dla ich utrwalenia powinno się wykonać raz w roku tzw. zabieg przypominający. Sam zabieg depilacji trwa, w zależności od obszaru, na którym jest wykonywany, od 10 do 60 minut.

Korzyści płynących z wykonania depilacji laserowej za pomocą lasera MedioStar NeXT PRO jest wiele, a wśród nich należy wymienić m.in.:
– niezwykłą skuteczność i trwałość efektów;
– komfort i bezpieczeństwo;
– brak efektów ubocznych;
– szeroki zakres zastosowania;
– oszczędność czasu i pieniędzy;
– eliminację podrażnień, stanów zapalnych czy wrastania włosków.

Depilacja laserowa to bezpieczny zabieg, ale do jego wykonania są pewne przeciwwskazania takie, jak ciąża, karmienie piersią, świeża opalenizna. choroby skóry i jej podrażnienia lub uszkodzenia, przyjmowanie leków fotouczulających, zaburzenia pigmentacji skóry bądź nowotwory.

Odmiany depilacji laserowej

Depilacja laserowa może być wykonywana na całej powierzchni ciała. Z uwagi na obszar, którego dotyczy, dzieli się ją na depilację:
– małej części ciała – np. linii brzucha lub baczków;
– twarzy;
– górnej części ciała – pachy, całe ręce, klatka piersiowa, brzuch, plecy, ramiona, barki + kark;
– dolnej części ciała – bikini płytkie (same pachwiny- do linii majtek), bikini głębokie (wzgórek, wargi, pachwiny), łydki, uda, pośladki.

Depilacja laserowa promocja – sposób na tańsze zabiegi

Decydując się na depilację laserową warto skorzystać z promocji łączącej zabiegi w pakiety, wówczas koszty depilacji są dużo bardziej atrakcyjne. Pozwala to nieco zaoszczędzić. Promocja dotyczy zwykle następujących pakietów:
– MINI KOBIETA – depilacja bikini (bikini głębokie+pachy);
– Bikini głębokie + pachy + łydki + kolana + linia brzucha + stopy;
– Całe nogi + bikini + pachy + linia brzucha + pośladki
– CIAŁO KOBIETA – jeden zabieg na wszystkie partie ciała;
– CIAŁO MĘŻCZYZNA – jeden zabieg na całe ciało, ale bez okolic intymnych.
– PAKIET MĘŻCZYZNA – plecy + klatka + brzuch + pachy + barki + ramiona.

Depilację laserową można uzupełnić innymi zabiegami takimi jak powiększanie ust, fotoodmładzanie czy zamykanie naczynek na twarzy by uzyskać dodatkowy rabat.